Naše aktivity vedly k založení komunitní školy na Malé Skále a následně také k založení soukromé školy s waldorfskou pedagogikou. Můžete nás tedy nadále sledovat na webových stránkách

https://lesves.cz/

a také případně na naší facebookové stránce

https://www.facebook.com/lesves.skola

 

Spolek byl založen společenstvím rodičů, kteří svými iniciativami podporují návrat dětí do škol bez podmínek a svobodu ve vzdělání.

Účelem spolku je podpora svobodného vzdělávání dětí i dospělých vycházejícího z iniciativy eticky jednajících jednotlivců. Dále uvádění principů sociální trojčlennosti a duchovních hodnot do života a péče o zdravé životní prostředí. Také intenzivně pracujeme na tom, aby od září 2021 začala fungovat komunitní škola a rozhodli jsme se býti spoluzakladateli nové svobodné školy Lesves, která se otevře ve školním roce 2022.

Ke všem našim aktivitám, které vedou k naplnění motta „Děti do škol do podmínek“, je potřeba nejen náš čas, nadšení a zapojení, ale i vynaložení nemalých finančních prostředků. I vaše pomoc je důležitá! Každá koruna, která se objeví na našem transparentním účtu je pro nás důkazem, že naše aktivity mají smysl. Děkujeme!

2902016350/2010

https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2902016350

 

Po odvolání z postu ředitele obdržel Ivan Semecký spoustu podpory od velkého množství lidí. Kromě jiného dostal množství pracovních i finančních nabídek, které do této chvíle nevyužil.

Vzhledem k tomu, že dále pracuje na tom, aby se všechny děti mohly vrátit mezi své kamarády bez podmínek a omezení, rozhodl se zřídit transparentní účet, na který může kdokoliv z vás přispět. Finance budou využity na podporu těchto aktivit.